30 dienu pārskata/pirmo iespaidu par VULTR

t, šķiet, tāpat kā 2014. gads būs gads “mākonis”, vairāk un vairāk mākoņu sniedzējiem nāk. VULTR nav reālu mākonis dienests, bet piedāvāt mākonis, piemēram, funkcijas, tāpat kā DigitalOcean. Atšķirība ir tā, ka VULTR ir vairāk vietās (gaidāms drīzumā) un piedāvāt labākas cenas uz dažas paketes. Te ir mans pārskats par VULTR līdz šim. (klikšķiniet šeit, lai pilnu pārskatu ar attēliem)

Produkts uz aparatūras cena

VULTR piedāvā “viltus” KVM mākoņi gadījumi ar SSD atmiņas (piemēram, DigitalOcean), tāpēc jums ir tikai iegūt daži mākoņu iespējas, piemēram, stundu norēķinu, ātrai izvietošanai, daudzās vietās utt. VULTR apsolīja, ka nākamajos mēnešos būs vairāk līdzekļu.
VULTR ir paša plānus, kā DigitalOcean, bet cena ir nedaudz zemāks par dažiem plāniem., ieskatieties šajā attēli, lai skatītu plāni, cenas un vietām.

Apskatīt attēlu plāni/cenas, vietas un OS atlases šeit…

Kā jūs varat redzēt VULTR plāno piedāvāt 12 vietās visā pasaulē drīz, tas ir trīs reizes vairāk vietas, tad ir DigtalOcean.

VULTR garantē vairāk pēc tam 3 GHz CPU uz visiem viņu plāniem (izņemot to uzglabāšanas plānus NY), tāpēc jums strauji CPU jauda visos serveros. Tie piedāvā SSD atmiņas kā standarts, bet Don’t get Ramnode ātrumu vairāk kā 3 460 MB/s. Joprojām nevaru sūdzēties pār to.

Aparatūru, šķiet, cieta, un izmantojot CentOS 6.5 un Virtualmin dod man tiešām labu rezultātu. Serveriem (Francija un Nīderlande) darbojas ļoti ātri.
Dažu minūšu laikā, atkarībā no to atrašanās vietas ir izvietot izvietot jaunus serverus. Tas ir patiešām vienkārši kā jūs varat redzēt attēlu pāri, jums tikai izvēlēties atrašanās vietu, paketi un OS, tad jūsu serveris darbojas tiešsaistē.

Atbalsta pakalpojumus

To pakalpojumu, šķiet, tiešām laba. Tie ir jau vairākus labus piedāvājumus, piemēram, dubultā jūsu pirmo maksājumu un 2xRAM kuponi pēdējā nedēļas nogalē. Tie darbojas uz čivināt un ĻAUT.

Ir atvērt vienu atbalsta biļete, šajā laikā, un aptuveni 30 minūtes viņi pieraduši atbildēt uz to. Ne labākais, ne sliktākais atbildes laiku nepārvaldītu uzņēmējā.

Tīkla/darbspējas laiku

Man ir 100 % uptime serverī manu Nīderlande un Francija serverī manu pēdējo 30 dienu laikā.

Secinājums

Ja uzņēmēja, kas piedāvā daudz vietās, ātrās reaģēšanas un stundu tarifikācijas, ieskatieties VULTR.com. Viņi arī sola izvietot daudz jaunas funkcijas, drīz, kas veiks tās tuvāk “īstu” mākonis pakalpojumu sniedzējam.

Viņi konkurē ar DigitalOcean, bet ja tās izvietot, visi viņi saka, ka viņi būs izvietot, viņi tiešām var dot labāku servisu, tad darīt.

Tie piedāvā ātru serveriem, labs tīkla ātrumu, izdevīgām cenām, daudzās vietās, stundu maksājums un vairāk, un es ieteiktu tiem. Protams, vislabāk ir varbūt pagaidiet dažas reizes, tāpēc tās iegūt visu to vietas tiešsaistē. Bet ja tu vari dzīvot ar pašreizējo atrašanās vietu, viņiem tagad iet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.